Média

Petr Hannig se spolu s dalšími uchazeči o prezidentské křeslo střetne dne 2. ledna 2018 od 14 hodin v superdebatě Blesku s názvem CESTA NA HRAD. Debata bude vysílána živě na Blesk.cz a na Facebooku Blesku.

Dne 11. ledna 2018 stráví moderátor a zvukaři Českého rozhlasu s Petrem Hannigem celý den v rámci pořadu Den s Kandidátem. Z denního programu Petra Hanniga se budou průběžně vysílat krátké vstupy a bude končit velkým rozhovorem na Radiožurnálu a stanici Plus v 17:05h.

Ve středu 27. prosince od 11:30 do 12h se Petr Hannig v budově Českého rozhlasu zúčastní živě duelu s protikandidátem Pavlem Fischerem (reprízovat se bude odpoledne).

Prezidentský kandidát Petr Hannig a další uchazeči o post hlavy státu debatovali 20. prosince v galerii DOX v Praze (viz článek zde)

V úterý 19. prosince vyšel velký rozhovor s Petrem Hannigem na Aktuálně.cz. „Chci absolutní svobodu slova. Teď ji nemáme,“ říká v něm Petr Hannig.

Dne 18. prosince ve 20:15 byl Petr Hannig hostem online pořadu Názory bez cenzury televize Prima. Pořad je vysílán živě na facebookových stránkách televize Prima a na jejím webu. Následující den byl výstup z diskuze ve Zprávách FTV Prima.  V 11 hod natáčel rozhovor pro televizi Nova na Barrandově, odpoledne pak poskytl rozhovor pro časopis Týden. Ve 22.00 pak byl hostem Událostí, komentářů na ČT. – záznam zde

V sobotu 16. prosince napsal Petr Hannig další svůj blog. Tentokrát se v něm zamýšlí nad tzv. fake news.

V pátek 15. prosince Petr Hannig poskytl rozhovor pro server Tiscali.cz

Ve čtvrtek 14. prosince 2017 se Petr Hannig účastnil debaty pořádané studenty politologie v Opatství Emauzy (Vyšehradská 49/320, 128 00 Nové Město). Debata byla koncipována jako otevřená interakce přítomných, taktéž na aktuální témata. Byla hojně mediálně pokryta – celá akce byla streamována prostřednictvím Aktuálně.cz. Online hlasování bylo zajištěno prostřednictvím Prezident 21.

Ve středu 13. prosince 2017 proběhla od 14.30 ve studiu Radia Proglas v Brně debata prezidentských kandidátů, které se zúčastnil i Petr Hannig. Živě se vysílala až v pátek 15.12. Debata se konala ve studiu před publikem, které tvořili pozvaní studenti Biskupského gymnázia v Brně, výherci soutěže a lidé z Proglasu.

Téhož dne (13. prosince) od 18 hodin se Petr Hannig a další prezidentští kandidáti střetli v debatě na Právnické fakultě v Brně, kterou pořádal Masarykův právnický spolek a kterou moderovala Daniela Drtinová. Debata byla streamovaná na DVTV., centrum.cz a aktualne.cz.

Česká televize natáčela reportáž Den s prezidentským kandidátem, která byla 13. prosince ve večerních Událostech věnována Petru Hannigovi – podívat se můžete zde

„Zemanovu politiku hodnotím kladně,“ říká Petr Hannig v rozhovoru pro Reflex

V úterý 12. prosince bude Petr Hannig hostem Duelu s Vratislavem Kulhánkem (Seznam.cz). Duel začíná v 10 hodin (videozáznam zde). Obrana, bezpečnost a zahraniční politika budou tématy veřejné debaty prezidentských kandidátů téhož dne v odpoledních hodinách. Konfrontaci názorů osmi uchazečů o Hrad bude z Informačního centra o NATO v Praze v živém moderovaném vysílaní přenášet iDNES.cz. (videozáznam zde).

Petr Hannig v rozhovoru pro Extra.cz – podívejte se zde

V pondělí 11. prosince vyšel rozhovor Petra Hanniga s moderátorem Pavlem Štruncem na INFO.cz.  Poslechněte si ho zde. V jednu hodinu po poledni se také Petr Hannig účastnil studentské debaty v kině Světozor. Když „sluníčkáři“ tvrdili, že tu žádní uprchlíci nejsou, že jich Česká republika přijala jen dvanáct, Petr Hannig odvětil: „Vyjděte teď ven z kina Světozor a jsem zvědav, kdy napočítáte těch 12.“ – záznam zde

Petr Hannig v rozhovoru pro soukromou televizi XTV. Chci být prezidentem pro všechny, říká v něm.

S rozhovory se roztrhl pytel. Tady Petr Hannig pro změnu na alternativě – Svobodný vysílač / Příznaky transformace (4. 12. 2017)

Týž den také vyšel rozhovor s Petrem Hannigem v deníku Metro

V sobotu 2. prosince se Petr Hannig účastnil v Kostelní Lhotě u Sadské setkání pořádaného Svobodným vysílačem (Pavel Hlávka).  „Setkal jsem se tam s lidmi, kterým není lhostejný osud naší země. Byl tam plný sál,“ říká k tomu.

Prezidentský kandidát Petr Hannig pod palbou otázek redaktora iDNES.cz Vladimíra Vokála – videozáznam zde

Mgr. Petr Hannig poskytl dne 30. listopadu rozhovor v pořadu Interview ČT24, kde ho vyslýchala Zuzana Tvarůžková – videozáznam zde

Petr Hannig v duelu Seznamu s Jiřím Hynkem – videozáznam zde

Ve středu 27. září je Petr Hannig hostem Událostí, komentářů (ČT24, od 22:00)

Záznam rozhovoru Petra Hanniga pro Český rozhlas.

Rozumní nepůjdou do vlády s žádnou z dosud vládnoucích stran, řekl Petr Hannig v rozhovoru pro DVTV.

Na Aeronetu vyšel zajímavý článek, který si všímá toho, jak ČSSD ukradla programový bod Rozumných, tzv. Milostivé léto 2018 – program na oddlužení rodin. – zde

Rozhovor s Petrem Hannigem na Parlamentních Listech ze dne 17.9.

Mgr. Petr Hannig bude dne 19. září 2017 od 19:00 hostem Svobodného rádia v duelu s Tomášem Vandasem. – záznam zde

Lidovky.cz se nás ptaly, jak bychom reagovali na Zemanův výrok, že ženy v burkinách do českých bazénů nesmějí. Zde je odpověď Petra Hanniga

Na iDnes.cz nás zařadili do seriálu Otázka pro prezidenta. I když jsou odpovědi adeptů anonymní, odpověď Petra Hanniga poznáte bez problémů. Čouhá z ní vlastenectví…

Prezidentské kandidatuře a jednotlivým kandidátům se věnují různé srovnávací články, které tu více, tu méně poctivě představují i Petra Hanniga – například zde nebo zde.

Ve čtvrtek 3. srpna vyšla v týdeníku Echo (č. 31/2017) reakce Petra Hanniga na článek z minulého čísla (zde a zde)

V pátek 28. 7. poskytl Petr Hannig rozhovor pro ParlamentniListy.cz. Rozhovor vyšel v sobotu 29.7. zde.

Téhož dne věnoval Petru Hannigovi dvě stránky týdeník Echo (č.30/2017) kritickým článkem Ondřeje Štindla s názvem „Petr Hannig. Zdravý rozum“ (zde a zde).

Ve čtvrtek 27. 7. měl v Lidových novinách na adresu Petra Hanniga hloupé poznámky Jan Rejžek. Klidná a věcná polemika Petra Hanniga vyšla druhý den.

Ve středu 26. 7. Petr Hannig promluvil v živém vstupu na internetové televizi All TV.

24. července vyzpovídala Petra Hanniga  DVTV . Drtinová z Bakalova impéria Economia drtí, Hannig se však ve vší slušnosti zdrtit nenechá. A v rozhovoru nakonec vítězí.

20. července Petr Hannig navštívil soud s Adamem B. Bartošem a poskytl rozhovor serveru Eurozpravy.cz

19. července oznámil Petr Hannig svoji kandidaturu na tiskové konferenci – událost zaznamenala téměř všechna média: iDNES.cz, Novinky.cz, ČTK, Parlamentní Listy, Lidovky.cz, Info.cz, Info.sk, ČT, Topky.sk, Denik.cz (a ještě zde), Aha, Český rozhlas, Frekvence 1, Praguemonitor.com a další. Krátkou zmínku odvysílala v hlavních zprávách i ČT.

Článek z 13.7. na Aktualne.cz: Národovcům už se nelíbí Zeman. Do boje o Hrad pošlou producenta, který objevil Lucii Bílou

Rozhovor s Petrem Hannigem na Svobodném vysílači, 12. června 2017, záznam najdete zde

Petr Hannig, lídr kandidátky Rozumných, byl nedávno hostem pořadu Politické spektrum. Záznam z tohoto pořadu naleznete zde