Transparentní účet

Děkujeme, že jste se rozhodli podpořit stranu „ROZUMNÍ – Petr Hannig – za spravedlnost a životní jistoty“ finančním příspěvkem. Bankovní účet je transparentní, nelze na něj tedy přispívat anonymně.

Naopak, aby bylo možné dar řádně identifikovat, dovolujeme si vás požádat, abyste spolu s případným darem zaslali na mail petrhannig@petrhannig.cz údaje o Vaší osobě / firmě a to: jméno a příjmení, IČO pokud jste právnická osoba, datum narození, město/obec trvalého bydliště (ne celá adresa pouze obec), mailový kontakt a výši daru.

Naše strana – „ROZUMNÍ – Petr Hannig – za spravedlnost a životní jistoty“ má zřízena následující transparentní účty:

Transparentní účet Fio banka pro dary a příspěvky od státu.
29 011 25 336/2010
IBAN CZ0720100000002901125336

Náležitosti pro platbu u fyzických osob: Do „zprávy pro příjemce“ / „účel platby“ napište: Jméno, příjmení, město/obec trvalého bydlište (ne celá adresa pouze obec) slovo DAR (musíte uvést, jinak je dar neplatný) a datum narození.

Do variabilního symbolu musíte uvést i datum narození a to následovně:

Příklad: pokud jste se narodil/a 19. ledna 1952, tak uvedete „190152“, kde „19“ značí den narození, „01“ značí měsíc narození a „52“ poslední dvojčíslí roku narození.

Náležitosti pro platbu u právnických osob: Do „zprávy pro příjemce“ / „účel platby“ napište: Název firmy, IČO, adresa sídla firmy, a nezapomeňte napsat slovo DAR (jinak je dar neplatný), do variabilního symbolu napište IČO firmy.

Vašeho daru si moc vážíme! Děkujeme!