Aktuality

V úterý 3. října se v pražské restauraci Lokai (bývalá Koliba na Roztylech) koná beseda s Petrem Hannigem. Více v pozvánce

Ve čtvrtek 28. září se Mgr. Petr Hannig zúčastní Národní svatováclavské pouti ve Staré Boleslavi.

Ve středu 27. září je Petr Hannig hostem Událostí, komentářů (ČT24, od 22:00)

V pátek 22. září míří Petr Hannig na Moravu, navštíví Jihlavu a Znojmo, v sobotu 23. září se v Mikulově zúčastní spolu s lídrem Olomoucké kandidátky Rozumných Ing. Ivanem Hrbkem Národní sýrařské soutěže malých výrobců sýra. K dispozici bude petiční stánek. Adam B. Bartoš podpoří pražskou demonstraci proti zákazu kouření v hospodách.

Ve středu 20. září natáčí Petr Hannig další rozhovor pro DVTV, tentokrát v pozici celostátního lídra Rozumných. (záznam zde). Večer se zúčastnil autogramiády knihy Jiřího Kajínka.

Mgr. Petr Hannig bude dne 19. září 2017 od 19:00 hostem Svobodného rádia v duelu s Tomášem Vandasem (záznam zde). Dopoledne se účastní dalšího soudního líčení s ředitelkou Střední zdravotnické školy Ivankou Kohoutovou, proti které vedou spor neziskovky kvůli tomu, že „somálská dívka“ nemohla nosit čádor v nemocnici.

18. září natáčí celostátní lídr Rozumných Petr Hannig a další kandidáti Rozumných volební televizní spot.

Prezidentský kandidát Mgr. Petr Hannig se v pátek 15. září zúčastní Rokycanských slavností, téhož dne večer pak besedy s občany v nedalekých Strašicích.

Ve čtvrtek 14. září se Petr Hannig účastní natáčení rozhovoru pro DVTV.

V úterý 5. září se Mgr. Petr Hannig zúčastní losování čísel, které budou přiřazeny jednotlivým volebním stranám.

V pondělí 4. září se Mgr. Petr Hannig zúčastní předvolební debaty v Turnově.

V neděli 3. září se Petr Hannig zúčastní v Přibyslavi tzv. Mlékárenských dnů. Během dopoledne ho bude možné potkat v centru města u petičního stánku, od 13.00 si ho lidé budou moci poslechnout ve velké zasedací místnosti radnice v Přibyslavi.

V sobotu 2. září 2017 dopoledne se Mgr. Petr Hannig zúčastní Tankového dne v Lešanech, odpoledne pak pokřtí Petr Hannig v Jilemnici knihu spisovatelky Aleny Bartoňové „Jak se sekaj milióny“. Křest knihy se uskuteční v Hospodě u Ričiho, Husova 17, Jilemnice, od 16 hodin.

Téhož dne (2.9.) Rozumní podpoří protest plzeňských občanů proti Pilsen Pride. A konečně v Nymburce budete moci potkat petiční stánek na podporu Petra Hanniga. Jeden stánek také zůstává na žatecké Dočesné.

V pátek 1. září Petr Hannig zavítá na motorkářský sraz do Mladějova. Adam B. Bartoš a Aleš Hodina navštíví Dočesnou v Žatci spolu s petičním stánkem na podporu kandidatury Petra Hanniga.

Petr Hannig reaguje na dotaz – co uděláte s Ovčáčkem? a představuje program na příští dny.

V neděli 27. srpna budete moci Mgr. Petra Hanniga potkat na výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích, spolu s lídrem jihočeské kandidátky Rozumných Ing. Milošem Benediktem a dalšími kandidáty Rozumných.

V sobotu 26. srpna navštíví Petr Hannig a jednička Rozumných v Ústeckém kraji Adam B. Bartoš Císařský den v Kadani.

V pátek 25. srpna bude prezidentský kandidát Mgr. Petr Hannig hostem vernisáže u příležitosti otevření galerie Český ráj v obci Všeň u Turnova.

Ve čtvrtek 24. srpna podpoří Mgr. Petr Hannig příslušníky ozbrojených složek v jejich boji proti důchodové diskriminaci účastí na tzv. „výsluhovém soudu“, který proběhne od 11:30 v justičním paláci Na Míčánkách, Praha 10, 1. patro, č. dveří 1308. Přítomen bude i Mgr. pplk. v.v. Karol König, válečný veterán a poradce Petra Hanniga pro otázky obrany státu.

V úterý 22. srpna bude Mgr. Petr Hannig od 19.00 hostem Vladimíra Kapala na Svobodném rádiu.  – záznam rozhovoru zde

V pondělí 21. srpna u příležitosti výročí okupace Československa zveřejnil Mgr. Petr Hannig na svém blogu nový článek: Ve válce je jasné, kdo je kdo. Komentuje v něm nejnovější teroristické útoky ve Finsku a Španělsku a navrhuje přijmout bezpečnostní opatření v podobě zátaras, které znemožní automobilům v centru Prahy vjíždět na pěší zónu…

V sobotu 12. srpna od 10:00 proběhla ve velké zasedací místnosti hotelu Alpin Avion (Budějovická 69, Praha 4) konference podporovatelů Petra Hanniga s názvem „ROZUMNÍ proti Prague Pride, za intimitu sexuálních orientací“, kde byly představeny programové body na podporu tradiční rodiny, včetně tzv. Milostivého léta 2018, programu Rozumných na oddlužení (nejen) rodin. – videozáznam najdete zde

Petr Hannig zveřejnil na svém blogu nový článek „Chlouba Prahy„, kde zdravým rozumem kritizuje konání Prague Pride.

Ve středu 2. 8. natáčí rozhovor s Petrem Hannigem tým projektu Prezident 21, internetové ankety, ve které také můžete svým hlasem našeho kandidáta podpořit.

V pátek 28.7. poskytl Petr Hannig rozhovor pro ParlamentniListy.cz

Ve středu 26. 7. Petr Hannig vystoupil v internetové televizi All TV

V pondělí 24. července bude Petr Hannig hostem ve studiu Daniely Drtinové na DVTV.

Dne 20. července se Petr Hannig zúčastnil jednání obvodního soudu pro Prahu 1, který začal řešit kauzu předsedy Národní demokracie Adama B. Bartoše. Poskytl také rozhovor rádiu Frekvence 1

Tisková konference, na které Petr Hannig oznámí oficiálně svoji kandidaturu na prezidenta, se uskuteční dne 19. července v 10:00 v restauraci U kalendů v Praze.

Petr Hannig napsal další blog, ve kterém popisuje, co ho vedlo k přijetí kandidatury na prezidenta.